GencForum.adoforum.net


Genç Forum | Adoforum.net | Gençlerin Sitesi

Copyright GencForum & Since 2010 ©️
█║▌│█║▌║││█║█║█║▌│█║▌║││█║█║

GencForum'a Katılmak için ÜYE OL !

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KOLAYCA Kendi Fontlarınızı Hazırlayın! Mükemmel Bir Program << FontLab Studio 5 >>

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

TheScream

avatar
Süper Mod
Süper Mod
FontLab Studio 5.0


Font düzenleme işleri için biçilmiş kaftan OLAN FontLab oldukça kolay kullanım stiliyle beğeni topluyor. "Glyph" bölümünü kullanarak fontlar üzerinde her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Windows ile gelen fontlar size yetmiyorsa ve ya kendi fontlarınızı yapmak istiyorsanız Fontlab Studio programı Tam Size Göre..
Font düzenlemek ve oluşturmak için kullanabileceğiniz gelişmiş araçları ile kolayca istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Action Set bileşeni sayesinde sürekli gerçekleştirdiğimiz işlemleri kaydederek çalışma kolaylığı sağlanıyor. VectorPaint araçları ile boyama işlemlerini vektör tabanlı bir yazılım ile yapmak mümkün. 100 aşamalı işlemi geri alma/yineleme seçeneği sunan FontLab Studio'da karakterleri tek tek ESP formatında başka bir yazılıma aktarmak ya da dışarı aktarmak olanağı bulunuyor. CID anahtarlı fontları da destekleyen yazılım, karakterlerin dönüşümünü 25 filtresiyle otomatik hale getirebiliyor.


Aynı zamanda size yol gösterecek font ve karakter örnekleri barındırması da güzel bir artı. Sürükle-bırak destekli arabirimi, açılır menüleri ve araç çubuklarının kullanımı oldukça kolay.Programın diğer bir özelliği de özellikle diğer dillerdeki fontlara türkçe karakter eklerken, sadece o karakterin tuşuna bastığınızda font dosyası içindeki yerini bulması. Bu çalışmalarda büyük kolaylık sağlıyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


_______________________

YouTube Videoları İzleyemeyenler [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz